Nadal szansa na instalacje solarne w Pankach 25 marzec 2012

Informowałem w poprzednim wpisie o zebraniu dotyczącym instalacji solarnych, które odbyło się w Urzędzie Gminy Panki. Firma EcoJura przedstawiła na nim ofertę instalacyjną dla mieszkańców gminy Panki...

 

 

Według zapewnień firmy, w przypadku gdy Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska przyzna dotację mieszkańcom naszej gminy, otrzymamy bonifikatę rzędu 25% przy instalacji solarów przez firmę EcoJura. Przy założeniu dofinansowania przez NFOŚ i udzielonym rabacie, średni koszt instalacji nie powinien przekroczyć 5500zł (udzielone dofinansowanie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym).

 

Poprzednia, zakończona fiaskiem próba pozyskania dotacji unijnych wraz z gminą Przystajń pokazała, że zainteresowanie solarami w naszej gminie jest spore, bo chęć instalacji wyraziło prawie trzysta osób. Obecnie niewiele osób posiada wiedzę o nowym projekcie, o czym świadczy niewielka ilość złożonych do Urzędu Gminy wypełnionych ankiet.

 

Na dzień dzisiejszy firma EcoJura przy współpracy z bankiem "ESBANK" proponuje mieszkańcom "Kredyt Solarny", którego szczegóły załączam na poniższym zdjęciu:

 

 

Zainteresowani dotacjami na instalację urządzeń proszeni są o wypełnianie ankiety dostępnej w Urzędzie Gminy Panki lub zgłoszenie zapotrzebowania na ankietę pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Jarosław Brzęczek

 

Ocena użytkowników:  / 12
SłabyŚwietny 

Dodany przez: Jarosław Brzęczek

Hala Sportowa, roboty wykończeniowe... 2011-06-14 12:21:41

Roboty wykończeniowe w hali sportowej przy Gimnazjum w Pankach, zobacz nowe zdjęcia z największej inwestycji w naszej miejscowości. Planowo, hala powinna zostać oddana przed końcem wakacji.…

Czytaj więcej...
Dodany przez: Jarosław Brzęczek

Trwające w Pankach inwestycje 2011-08-07 08:48:18

Sierpień 2011, lato i okres wakacyjny to nie dla wszystkich czas urlopów. Trwają lub zakończyły się niektóre spośród zaplanowanych na ten rok inwestycji przeprowadzane w Pankach i na terenie gminy...…

Czytaj więcej...
Dodany przez: Jarosław Brzęczek

Inwestycje trwają... 2011-08-07 08:56:41

Sierpień 2011, lato i okres wakacyjny to nie dla wszystkich czas urlopów. Trwają lub zakończyły się niektóre spośród zaplanowanych na ten rok inwestycji przeprowadzane w Pankach i na terenie gminy...…

Czytaj więcej...
Dodany przez: Administrator

Kolejne inwestycje w Pankach 2011-09-14 08:27:12

Właśnie dzisiaj w Urzędzie Gminy Panki powinny zostać podpisane umowy z wyłonionymi w wyniku przetargu wykonawcami robót drogowych...…

Czytaj więcej...
Dodany przez: Jarosław Brzęczek

Asfalt zamiast kurzu... 2011-09-30 09:08:15

Na drodze, która jest przedłużeniem ul. Górniczej do Jacisk, pojawił się nowy, pachnący "świeżością" asfalt. czas jazdy na Jaciska będzie krótszy, a dotychczas z daleka widoczne tumany kurzu pójdą w  zapomnienie.…

Czytaj więcej...
Dodany przez: Jarosław Brzęczek

Hala Sportowa. Nowe zdjęcia. 2011-10-14 09:59:40

Zamieszczam kilka nowych zdjęć z wnętrza hali sportowej dla Gimnazjum w Pankach. Więcej szczegółów na temat hali, a także przewidywanych terminów - wkrótce.…

Czytaj więcej...
Dodany przez: Jarosław Brzęczek

Nadal szansa na instalacje solarne w Pankach 2012-03-25 09:02:52

Informowałem w poprzednim wpisie o zebraniu dotyczącym instalacji solarnych, które odbyło się w Urzędzie Gminy Panki. Firma EcoJura przedstawiła na nim ofertę instalacyjną dla mieszkańców gminy Panki...…

Czytaj więcej...
Dodany przez: Jarosław Brzęczek
Kalendarium wydarzeń
Przydatne linki