Sunday morning, Turniej na hali 17 marzec 2013

Kto nie korzysta z facebooka, zagląda jednak na naszą lokalną stronę powinien pamiętać, że niedzielę może spędzić piłkarsko. Zapraszamy wszystkich młodych duchem do kibicowania ośmiu drużynom, które walczą o puchar Wójta Gminy Panki...

„I Turniej Pankowskich Ulic o Puchar Wójta Gminy Panki” rozpoczyna się o 9:30 i potrwa do późnego popołudnia. Startuje osiem drużyn z lokalnych ulic i najbliższych nam obszarowo miejscowości jak Jaciska, Żerdzina, Aleksandrów, Kawki, Konieczki i Praszczyki. Wykorzystując zdjęcia i kolaże Grzegorza Kemusia, pomysłodawcy i głównego organizatora Turnieju, zaprezentuję poniżej prawdopodobne składy wszystkich ekip.

Przy okazji przypominam (tym, którzy z różnych względów nie mogą być na hali - np. podpora drużyny Pekinu, Bartek), że dostępny jest widok na "parkiet" z kamery, którą zamontowaliśmy przed WOŚP. Nie jest to wprawdzie transmisja w HD - bo nie takie było założenie, kto jednak chce może nas odwiedzić on-line w stu procentach live :). Kamerka działa 24/h warto więc zapamiętać adres. Jest on również zapisany na stronach panki.max.pl

adres: halapanki.zdalny.org
login: hala

Zdjęcia z losowania grup i przedstawiające składy zespołów.

Losowanie Grup.

Faza Grupowa szczegóły.

Grupa A. Północna Gwiazda Panek.

Grupa A. Aleksandrów.

Grupa A. Kawki

Grupa B. Konieczki.

Grupa B. Górnicza i Krótka.

Grupa B. Porozumienie Centrum.

Grupa B. Praszczyki.

And last but not least Grupa B. Pekin.

Przypominam wszystkim o zasadach fair play (kibicom również;), jak również o celu całej akcji. Głównym założeniem jest świetna zabawa, rywalizacja, integrowanie młodych i starych, dawanie poczucia szczęścia zwycięzcom, obdarowanie miłym uśmiechem pokonanych;), zebranie kilku złotych na K.S. Panki (wpisowe 15 zł od zawodnika przeznaczamy na rozwój klubu)

K.S. Panki w rewanżu udostępni zawodnikom stroje i ciepły posiłek na turniej.

NAGRODY:

Mimo, że dopiero pierwszy turniej, to jest o co grać!
Specjalne puchary dla zdobywców pierwszych trzech miejsc ufundowali:
Wójt Gminy Panki – Bogdan Praski,
Dyrektor GOKiS – Stanisław Wrzesiński,
Prezes Klubu Sportowego Panki – Stanisław Krzemiński.
Indywidualny upominek dla króla strzelców pochodzić będzie od Adriana Tomczyka.

Wyniki, jak również pozostałe informacje w tym zdjęcia i relacje video z meczu udostępnię w odpowiednim czasie już po zakończeniu zmagań na parkiecie.

Zdjęcia zamieszczone w artykule dzięki uprzejmości Grzegorza Kemusia.

Opracowanie: Jarosław Brzęczek.