K.S. Panki vs Raków Częstochowa 1:1 18 czerwiec 2011

Około 20:00 zakończył się dla K.S. Panki ostatni mecz rundy wiosennej. Mecz na sztucznej murawie, przy niewielkiej ilości kibiców, w zasadzie nie obfitujący w emocje, za wyjątkiem dwóch strzelonych goli, po jednym dla każdej ze stron...

 

Dobrze, że sezon mamy z głowy, a Panki utrzymały się w lidze. Dzisiejszy punkt, chyba nie ma żadnego wpływu na końcowy wynik klubu, ale na pewno nam się przydał. Mecz, w którym widać było wyraźnie, że sezon był wyjątkowo wyczerpujący, przynajmniej dla kilku zawodników.

 

Gol na 1:0 dla Panek


Niewykorzystane okazje pozostawiły niedosyt, co więcej spowodowały, że Raków wyszarpał nam gola remisującego. Na szczęście kilka udanych parad Kamila Pilarza, nie pozwoliło przeciwnikom wbić nam więcej niż jednego gola, bo szczególnie pod koniec meczu przeciwnik miał sporo szans, a pod naszą bramką zrobiło się nerwowo.

 

Kamil Pilarz broni nas przed przegraną, bo jest już 1:1

 

Kto meczu nie widział, (a jest wyrozumiały i cierpliwy, bo kamera skacze bez ładu i składu, przez co niektóre fragmenty meczu są mało czytelne) będzie mógł obejrzeć prawie cały w Internecie. Piszę "prawie" bo mecz nagrywał mój syn, który nie do końca serio potraktował cały pojedynek i nie przejął się "rolą" kamerzysty ;).

W każdym razie większość sytuacji została nagrana.

 

Zdjęcia z meczu, podobnie jak z poprzednich są zamieszczone tutaj:

http://cid-6b4a849faa9d0c28.photos.live.com/

 

Nagranie video powinno pojawić się w ciągu maksymalnie dwóch dni w kanale youtube:

http://www.youtube.com/user/JaroslawBrzeczek?feature=mhum

 

Cóż, na koniec pozostaje mi zaprosić wszystkich zainteresowanych meczami z tej rundy do oglądania zgromadzonych materiałów, a jesienią oglądać mecze na żywo u siebie, boisko wygląda coraz lepiej, pozostaje mieć nadzieję, że nic się nie pogorszy...

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Dodany przez: Jarosław Brzęczek
Kalendarium wydarzeń
Przydatne linki