Od września nowa kolumna "SPORT" 12 sierpień 2012

Już od przyszłego miesiąca w ramach współpracy z GOSiR-em powstanie nowa kolumna na stronach Gminy Panki - SPORT pod redakcją Stanisława Wrzesińskiego

Stanisław pisze artykuły do lokalnej prasy, jest również kierownikiem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w rozmowie ze mną obiecał w wolnych chwilach prowadzić kolumnę sportową dla naszej strony. Ponieważ w Pankach dzieje się sporo, a mam nadzieję, że będzie się działo jeszcze więcej, postaram się połączyć talenty i wolny czas wszystkich, którym zależy na rozwoju naszej okolicy. Być może pisaniem do rubryki sportowej zajmie się ktoś jeszcze, dzięki czemu będziemy mieli świeże spojrzenie z różnej perspektywy. W miarę możliwości będę pozyskiwał również innych autorów, bo jest o czym pisać.

Stanisław Wrzesiński:

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.