Hercules Cup 2012 07 grudzień 2012

W imieniu organizatorów i własnym zapraszam na jutro do Truskolas na halową piłkę nożną ...

Herkules Cup 2012

W  sobotę 8 grudnia (początek g. 9.15) w hali sportowej Zespołu Szkół im. St. Ligonia w Truskolasach  odbędzie się  Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych (96-98r.) „Herkules Cup 2012”.

W halowej imprezie wystąpi osiem zespołów:

Raków Częstochowa,

Akademia Sportowa Lubliniec,

Warta Mstów,

Pogoń Kamyk,

Oksza Łobodno,

Junior Szarlejka,

Olimpia i Herkules Truskolasy.

Najlepsze  zespoły otrzymają  puchary, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Nagrodami w postaci statuetek zostaną również nagrodzeni triumfatorzy klasyfikacji indywidualnych.

W ubiegłorocznym finale podopieczni Dawida Jankowskiego, czyli  Raków Częstochowa wysoko 11:2 pokonał KS Panki. Głównym organizatorem halowego turnieju jest ULKS Herkules Truskolasy, a współorganizatorami Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku i Zespół Szkół  im. St. Ligonia w Truskolasach.

Stanisław Wrzesiński

Dodany przez: Stanisław Wrzesiński